Ubytování

Apartmány Jupiter

Tato malá apartmánová budova Apartmány Jupiter se nachází u pěší zóny v letovisku Lignano Sabbiadoro, přibližně 250 m od písečné pláže.
od 2 506,- Kč
více informací

Casa Guglielmo e Anna

Casa Guglielmo e Anna je menší vila s pouhými 10 apartmány, nachází se na klidném místě nedaleko centra letoviska Lignano Sabbiadoro přibližně 350 m od písečné pláže.
od 2 532,- Kč
více informací

Residence Punta dell´Est

Residence Punta dell´Est s bazénem (v provozu 1/6 - 10/9) a zahradou se nachází přímo u pláže a velmi blízko centra letoviska Lignano Sabbiadoro.
od 2 565,- Kč
více informací

Villa Maddalena

Malá apartmánová budova Maddalena s devíti apartmány se nachází v centrální části střediska Lignano Sabbiadoro, pouze 300 m od písečné pláže a v těsné blízkosti minigolfu.
od 2 660,- Kč
více informací

Residence Levante

Menší rezidenční budova (bez výtahu) situovaná přímo u moře v blízkosti centra a přístavu. K pláži je to přibližně 200 m.
od 2 930,- Kč
více informací

Condominio American

Residenční komplex American se nachází přímo na plážové promenádě, nedaleko centra Lignano Sabbiadoro. Apartmány jsou nově vybaveny včetně TV, klimatizace, pračky a myčky.
od 2 940,- Kč
více informací

Villa Nodari

Malá zrekonstruovaná residence s pouhými 8 apartmány Villa Nodari se nachází v centru letoviska Lignano Sabbiadoro, jen pár kroků od moře a v blízkosti psí pláže Doggy Beach.
od 3 181,- Kč
více informací

Condominio Oriente

Condominio Oriente leží hned v první řadě u písečné pláže v centrální části letoviska Lignano Sabbiadoro, přímo u pobřežní promenády a jen pár kroků od centra.
od 3 280,- Kč
více informací

Residence Maria

Apartmánový dům pouze se 4 apartmány se nachází v klidné lokalitě v části Lignano Sabbiadoro, cca 600 m od pláže a od centra města.
od 3 300,- Kč
více informací

Residence Baviera

Vilka se nachází přibližně 5 minut chůze od pláže, v klidné části Lignano Sabbiadoro. Jedná se o jednoduché ubytování, pro hosty je navíc k dispozici prostorné parkoviště.
od 3 343,- Kč
více informací

Residence Carinzia

Prostorná, moderní budova vhodná především pro rodiny se nachází přímo v centru letoviska a 400 m od pláže.
od 3 444,- Kč
více informací

Villa Sayonara

Villaggio Sayonara se nachází cca 800 m od pláže v klidné a zelené části letoviska Lignano Sabbiadoro (cca 500 m od centra). Nabízí samostatné domky pro 7 osob.
od 3 479,- Kč
více informací

Stránky